ПОЛІРУВАННЯ АВТО У ЛЬВОВІ

REDBOX ATELIER – послуги полірування автомобіля

 

В процесі експлуатації автомобіля лакофарбове покриття пошкоджується, в першу чергу це стосується верхнього шару лаку вашої машини. Мікроскопічні подряпини поступово утворюють «павутину», яка псує зовнішній вигляд авто і знижує його вартість. Те ж саме можна отримати лише за один невдалий проїзд по лісовій дорозі або ж після «автоматичної» мийки.

 

Подряпини з ЛФП легко прибрати за допомогою полірування кузова автомобіля, яка здатна відновити зовнішній вигляд ЛФП до стану нового. Не варто намагатися робити це самостійно, в «домашніх» умовах – краще звернутися в спеціалізований сервіс за послугою професійної полірування авто, так як без досвіду можна зняти шар лаку зовсім. Після цього без повного фарбування вже не обійтися і вартість робіт зросте багаторазово.

 

Повна відновна поліровка автомобіля – комплексне відновлення з усуненням видимих дефектів. Лакофарбове покриття автомобіля набуває вигляду нового, подряпини і потертості видаляються, що перетворює зовнішній вигляд авто до ідеального стану.

 

Захисне профілактичне полірування авто передбачає нанесення спеціальних складів, що утворюють полімерну плівку, що виконує функцію надійного захисту від вологи, сонця і інших негативних впливів. Маскує мікроскопічні подряпини, робить менш помітною «павутину».

 

Поверхнева абразивна поліровка машини – актуальна при передпродажній підготовці авто. Послуга передбачає відновлення блиску лакофарбового покриття, щоб кузов набув вигляду нового.

При поліровці авто використовуються пасти і витратні матеріали Koch Chemie, наші полірувальники проходять багатомісячну підготовку, перш ніж включиться в роботу. Основні фахівці стажувалися в Німеччині. Робота з дуже дорогими транспортними засобами дала розуміння, чим загрожує відхилення від правильної процедури. Хочете якісно відполірувати автомобіль? Тоді до нас!Після полірування ЛФП обробляється натуральним карнаубcкім воском, з просто неймовірним природним блиском і гарним захистом від вигорання. Нанесення здійснюється за допомогою машинки ексцентрик, для збереження отриманого результату надовго.

ВАРТІСТЬ ПОЛІРУВАННЯ АВТОМОБІЛЯ

 

Полірування косметичне:

Хетчбек.............130$

Седан...............150$

Кроссовер.......160$

Джип..................200$

 

Полірування реставраційне:

Хетчбек.............210$

Седан...............230$

Кроссовер.......240$

Джип..................280$

 

КЕРАМІКА:

Krytex Mega 7

Хетчбек.............120$

Седан...............130$

Кроссовер.......140$

Джип..................160$

 

Krytex Mega 8

Хетчбек.............180$

Седан...............200$

Кроссовер.......220$

Джип..................240$

 

Krytex Mega 10 +Mega 8

Хетчбек.............320$

Седан...............350$

Кроссовер.......370$

Джип..................400$

 

 

 

 

 

 

 
Час роботи
Пн - Сб: 08:00 - 22:00, Нд: Вихідний
Телефон
Адреса
Львів, вулиця Пластова, 2а
Пошта