НАЙКРАЩА ХІМЧИСТКА АВТОМОБІЛЯ У ЛЬВОВІ

REDBOX ATELIER – послуги хімчистки

Хімчистка автомобіля – звичайне прибирання салону ніколи не замінить собою комплекс послуг по повній хімчистці Вашого авто. Пил і бруд накопичується в прихованих порожнинах, в’їдається в покриття салону, переноситься на Ваш одяг, осідає в легенях, згубно впливає на здоров’я Ваших пасажирів. Налякали? Не хвилюйтеся, всього то приїздіть до нас – і Ваш автомобіль стане чистіше, ніж з заводу. Ми використовуємо тільки найкраще обладнання та хімію для хімчистки найвищого класу від Koch Chemie (Німеччина) – рекомендовану такими виробниками як BMW, Mercedes, Audi … Абсолютна безпека, повна гіпоалергенність, відсутність неприємних запахів – найкраща хімчистка можлива тільки із застосуванням професійних матеріалів.

ОЗОНУВАННЯ САЛОНУ
найекологічніший і найефективніший технологічний спосіб дезінфекції та видалення хімічних речовин.

Озонація салону  дуже актуальна для придбаних автомобілів, особливо якщо в автомобілі їздять маленькі діти. Також актуальна для людей схильних до алергії.

 

ПЕРЕВАГИ ОЗОНУВАННЯ САЛОНУ АВТО:
1) ЗНЕШКОДЖЕННЯ ХІМІЧНИХ ЗАБРУДНЕНЬ
У великих містах, таких як Київ, через салон автомобіля, особливо в пробках, проходить величезна кількість повітря, яке містить:

Вихлопні гази (оксиди азоту, чадний газ, альдегіди, свинець, бром, хлор)
Дорожній пил (діоксид кремнію, частинки від автомобільних покришок, бітум, азбест)
Промислові відходи
Частина цих речовин накопичується у салоні авто у вигляді складних хімічних сполук вуглецю. Серед великої концентрації озону вони окислюються до простих і безпечних сполук.

2) ЗНЕЗАРАЖЕННЯ САЛОНУ АВТОМОБІЛЯ
Система вентиляції та кондиціювання, а також пористі матеріали ковроліну, текстилю, обшивки стелі найбільш сприятливі для розвитку мікроорганізмів. Також мікроорганізми розвиваються у місцях із підвищеною вологістю та відсутністю світла.

Озонація дезінфікує салон автомобіля, знищує усі відомі мікроорганізми (бактерії, віруси, пилові кліщі, грибки). Озонування робить салон авто практично стерильним.

3) УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ
Неприємний запах у салоні автомобіля – серйозна проблема, що позбавляє комфорту автовласників.

Причини неприємного запаху:

Тютюновий дим
домашні улюбленці
продукти харчування (пролите молоко, зіпсоване м'ясо, риба)
вогкість
вологі килимки
забруднена система вентиляції та кондиціювання
продукти життєдіяльності мікроорганізмів
полімерні матеріали салону
ОЗОНУВАННЯ САЛОНУ НА ТРИВАЛИЙ ТЕРМІН УСУНЕ ВСІ  НЕПРИЄМНІ ЗАПАХИ
Озон (О3 Активний кисень) виробляється потужним озоногенератором, що відноситься до найсильніших окислювачів і коли вступає в реакцію з речовинами, що викликають появу запахів, розкладає їх на кисень і воду.

У природі природне озонування відбувається під час грози, при цьому повітря стає свіжим та відчувається післягрозовий присмак озону. У спекотний літній день, прогулюючись тінистим лісом, або високо в горах ми дихаємо легко і глибоко – сприяє цьому озоноване повітря.

Радість від покупки нового, а особливо вживаного, автомобіля йде на спад, коли в ньому з'являються сторонні запахи. Причин виникнення неприємних запахів дуже багато. Якщо хімчистка автомобіля не дала очікуваних результатів, то допоможе позбавитися цієї неприємності озонування салону автомобіля.

У нашій автостудії ми виконуємо професійне озонування салону озоногенератором. Воно конче необхідне, якщо в автомобілі часто доводиться їздити людям, розташованим до алергії та маленьким дітям.

Наші майстри виконають озонування салону автомобіля, ціна якого є прийнятною. Ми маємо приємні сюрпризи для наших клієнтів. На даний момент діє акція: якщо ви замовляєте повне хімічне чищення салону, то озонація салону авто коштуватиме лише 100 грн. Поспішайте зробити повітря у вашому автомобілі свіжим, як у прохолодному літньому лісі або після грози.

За допомогою озоногенератора здійснюється така необхідна дезінфекція салону автомобіля. Ми рекомендуємо ці необхідні процедури, які не тільки прибирають неприємні запахи, але і знищують хімічні забруднення повітря і шкідливі мікроорганізми. Приємних автомобільних прогулянок усім!

 

ВАРТІСТЬ ХІМЧИСТКИ АВТОМОБІЛЯ

Детейлінг хімчистка + озонування

Хетчбек.............120$

Седан...............140$

Кроссовер.......160$

Джип..................180$

 

 

 
 
Час роботи
Пн - Сб: 08:00 - 22:00, Нд: Вихідний
Телефон
Адреса
Львів, вулиця Пластова, 2а
Пошта