НАЙКРАЩЕ АТЕЛЬЄ У ЛЬВОВІ

REDBOX ATELIER – послуги пошиття

 

ПЕРЕТЯЖКА САЛОНУ АВТОМОБІЛЯ
це процес заміни старого матеріалу оббивки салону на новий (якісніший і оригінальніший)

ОРИГІНАЛЬНЕ ПОШИТТЯ САЛОНУ АВТОМОБІЛЯ 
це прояв індивідуальності та стилю його власника

Салон автомобіля, в якому власник знаходиться щодня, повинен бути красивим, оригінальним і таким, що його відповідає смакам. На жаль, обшивка салону недовговічна, через деякий час вона входить у нереспектабельний вигляд, і її хочеться оновити.

Наша автостудія – високопрофесійна компанія, яка любить автомобілі та робить все для того, щоб вони мали чудовий вигляд та доставляли господареві радість. Однією з важливих завдань, що виконуються нашими уважними та креативними майстрами, є перетяжка салону авто.

Якщо ви хочете зробити салон автомобіля комфортним, зручним, таким, що відповідає всім вашим вимогам, звертайтеся до нас – для нас немає нічого не можливого! Перетяжка салону авто, ціни на яку різні в залежності від матеріалу, його якості, виду виконуваних послуг і ваших можливостей, дозволяє всім без винятку вибрати свій варіант і зробити ремонт салону авто. Ми враховуємо всі побажання та вимоги наших замовників. Тому ви залишитеся задоволені нашим обслуговуванням, а обшивка салону авто надасть машині неповторності та привабливості.

При необхідності ми змінимо колір обшивки, фактуру матеріалу та оформимо інтер'єр салону в бажаному стильовому напрямку. Декоративне оздоблення салону автомобіля, яке ми виконаємо відповідно до ваших уподобань, буде виглядати чудово. Наші досвідчені майстри підійдуть до кожного замовлення з великою відповідальністю та зможуть обшити салон авто, ціна якого буде для вас прийнятною. Вони додадуть йому своєрідність, врахують індивідуальність та стиль власника.

Всі види послуг та скільки коштує обшити салон автомобіля можна подивитися на нашому сайті. При замовленні послуг ми обговоримо кінцеву вартість, яка залежить від виду робіт, її складності та якості матеріалу. Якщо забажаєте, то перетяжка салону автомобіля вам недорого обійдеться.

Перетяжка салону автомобіля у нашій автостудії проводиться високоякісними матеріалами. Ви можете замовити натуральну шкіру, штучну замшу, штучну шкіру та автомобільну тканину на поролоновій основі, яка стійка до стирання та вологи.

Для клієнтів, які хочуть бачити свій автомобіль як комфортним, так і розкішним, можемо запропонувати повністю поміняти салон в машині і оформити його в ексклюзивному стилі. Для цієї мети підійде обробка салону авто шкурами екзотичних тварин. Приємних вам вражень від прогулянок улюбленим автомобілем!

ВАРТІСТЬ ПОШИТТЯ

 

         
         
         
         
         
         
         

 

 

 

Час роботи
Пн - Сб: 08:00 - 22:00, Нд: Вихідний
Телефон
Адреса
Львів, вулиця Пластова, 2а
Пошта