Як зрозуміти що на городі землерийка

 

Як зрозуміти що на городі землерийка



Як боротися землерийка на городі?



У нас є 26 відповідей на запитання Як боротися землерийка на городі? Швидше за все цього вистачить, щоб ви отримали відповідь на ваше запитання.





  • Як можна позбутися кротів і землерийок?


  • Чим полити землю від кротів?


  • Як позбутися землерийок?


  • Як виглядає землерийка?


  • Як вивести Землерійку з городу реальні поради?


  • Чим труїти землерийок?


  • Як зрозуміти що на ділянці землерийка?


  • Хто робить дірки у землі на городі?


  • Який запах не люблять землерийки?


  • Як вигнати Землерійку з ділянки?


  • Як боротися землерийка на городі? Відповіді користувачів


  • Як боротися землерийка на городі? Відео-відповіді




Приїжджають у обумовлений із замовником час. · Досліджують ділянку. Знаходять місце проживання популяції землерийок. · Вибирають найкращий спосіб дератизації. · Укладають.



Боротися з навалою землерийок можна за допомогою таких засобів: бензину, гасу. смажених покришок. нафталінових кульок. -zemlerojjki-na-dachnom-uchastke



Як можна позбутися кротів і землерийок?



Альтернативою рицині можуть стати бензин, гас, нафталін та інші речовини з різким хімічним запахом. Потрібно змочити в них ганчірки і закласти в кротовини, а заразом просто розкидати по ділянці. Цей спосіб теж хороший, але з одним застереженням - неприємні запахи докучатимуть не тільки кротам, а й самим дачникам.



Чим полити землю від кротів?



Можна застосувати олія у вигляді гранул. Для цього полити водою ґрунт, біля якого були помічені пагорби викопаної землі.Покласти на вологу землю гранули рицинової олії, полити їх для кращого вбирання олії в землю. Якщо касторка у рідкому вигляді, 200 мл.



Як позбутися землерийок?



Ось 2 способи знищити шкідника на земельній ділянці:



Землерійка



Цього маленького звірка можна зустріти на городі, на дачній ділянці, а також у саду. Землерійка харчується різними комахами, яких у таких місцях достатньо. Незважаючи на це, ці звірята приносять господарям чимало клопоту. У цій статті розповідається, чому на ділянці з'являється це не велика тварина, схожа на мишей, але має довгий хоботок і як з ним боротися, якими методами.



Землерийка: опис



Як уже згадувалося, землерийка має зовнішню схожість з мишею, але відрізняється від неї довгим хоботком і хвостом. У помірних широтах більше доводиться мати справу з двома видами землерийок: карликовою багатозубкою та крихітною бурозубкою. Як правило, більшого поширення набув 2-й вигляд.



Відрізнити цього звіра від інших подібних тварин можна за низкою ознак:





  • У землерийки більш витягнута голова з рухомим хоботком світлішого відтінку.


  • Тіло, довжиною від 18 до 25 см вкрите короткою, але густою шерстю.


  • Пухнаста вовна має темно-коричневий колір із сірим відтінком.


  • Хвіст у землерийки товстіший і довший, ніж у мишки.


  • Розміри крихітної бурозубки вбирається у 5 див.


  • Землерійка швидко переміщається і прокладає під землею довгі тунелі, за зразком нітр ніг.


  • Як правило, зустрічається переважно у середніх широтах. Віддає перевагу більш вологим місцям з наявністю достатньої кількості їжі. Їх нерідко можна зустріти поблизу водойм, де вони займають порожні нори мишей та кротів.


  • Землерійка не харчується бульбами картоплі, тому що її раціон складає організми тваринного походження, що живуть у товщі землі.


  • Гніздо цього звірка не велике, тому малопомітне, вистелене зсередини сухими гілками і листям.


  • Кожне звірятко має свої «мисливські угіддя», розміром кілька десятків метрів квадратних.


  • Раціон харчування землерийки складається з дрібних та великих комах, дощових черв'яків, жаб та ящірок невеликих розмірів.


  • Надлишок їжі бурозубка складає в гнізді, що розташовується під землею.


  • У бурозубки швидкий обмін речовин, тому, їй доводиться багато часу активно переміщатися під землею, у пошуках харчування.


  • Землерійка до смерті може боротися за свою ділянку.




Причини появи



Землерійки, як і інші подібні створення постійно здійснюють природні міграції, у пошуках відповідних місць для своєї життєдіяльності. Але це зовсім не означає, що вона може з'явитися на будь-якій ділянці, тому що для цього потрібні певні умови. Навіть якщо на ділянці багато їжі, але на ньому мало вологи, то землерийка навряд чи з'явиться. Твердий ґрунт, який не поливається або в ньому немає природної вологи, не дозволяє звірятку рити довгі ходи. Тому ця тварина найчастіше зустрічається поблизу водойм або на ділянках, які поливаються на постійній основі.



Яка шкода від землерийки?



Це невелике звірятко, завдяки своїй активності, риє довгі та численні ходи. При цьому порушується структура ґрунту, а також ушкоджується коренева система багатьох культурних рослин, висаджених на присадибній ділянці. Як наслідок, можливі втрати врожаю, причому значні.



У зв'язку з цим, коли на ділянці з'являється землерийка, у господарів починається паніка і вони починають думати про те, як позбутися цього маленького шкідника. Причому починати з ними боротьбу потрібно негайно, інакше на ділянці може з'явитися ціла колонія землерийок.



Перед тим, як вибрати метод боротьби, слід зважити все, тому що:





  • Це звірятко приносить більше користі, ніж шкоди. Землерійки активно знищують багатьох шкідників, що населяють ділянку, які приносять виключно шкоду і ніякої користі.


  • Улюблена їжа землерийки – це капустянка, мокриці, хрущі, дощові черв'яки, ящірки та жаби.


  • Коли постійно риються нори, це покращує надходження кисню до ґрунту.


  • Мінус полягає в тому, що землерийки досить плідні (до 40 дитинчат у посліді) і занадто велика кількість нір призводить до негативного результату. Тому, в таких умовах, користі від цього звіра надто мало, зате це заважає нормальному зростанню овочевих, злакових та інших культур. Якщо землерийки перериють весь город, то на ньому навряд чи щось зростатиме.




Як боротися з цим звірком



Оскільки це звірятко приносить більше користі, за певних умов, ніж шкоди, то боротьба з ним, в основному, носить гуманний характер. Головне, не допустити, щоб землерийка розмножувалася на ділянці великими темпами, оскільки це завдасть суттєвої шкоди врожаю.



Щоб розпочати боротьбу з цією твариною, потрібно вивчити її звички, а головне те, що їх приваблює. Якщо не створювати для них таких сприятливих умов, то вони самі зможуть контролювати процес життєдіяльності, а то й зовсім підуть із ділянки. Таких умов 2: наявність їжі та підвищена вологість.Якщо ділянці здійснюється регулярний щоденний полив, має сенс від нього відмовитися. Можливо, саме цей чинник для них є основним.



Народні методи боротьби



Найчастіше господарі самі винні, що з дільниці з'являються ті чи інші види шкідників. Щоб не розпочинати справжню війну, краще одразу ж проаналізувати, що стало причиною появи. Можливо, що не доведеться вести жодної боротьби, достатньо лише відмовитись від будь-яких заходів, які на врожайність особливо не впливають, а лише залучають шкідників. Якщо вивчити характер життєдіяльності цього звіра, то можна легко впоратися з ним, змусивши його залишити ділянку.



Щоб позбавитися такого сусідства, достатньо скористатися низкою способів:





  • Залити нори звичайною водою. Спосіб досить ефективний, якщо точно знати, де розташовані ці ходи та їх конфігурацію. В іншому випадку ефекту буде нуль. Спочатку потрібно запастися водою, хоча б одним відром. Дії мають бути швидкими. Після цього землерийці доведеться залишити ділянку.


  • Скористатися продуктами або речовинами, що погано пахнуть. Для цього можна скористатися тухлою рибою чи м'ясом. Підійдуть також такі речовини, як нафталін, бензин, гас. У них змочують ганчірочки і розкладають біля входу до їхньої норки. При цьому, не треба забувати, що ці продукти погано пахнуть не тільки для звірят, але і для господарів, і для сусідів.


  • Висадити на городі деякі рослиниякі своїм ароматом негативно діють на цих тваринах. До подібних рослин відноситься м'ята, полин, чебрець, сочевиця, рябчик імператорський і т.д.




Застосування хімії



Якщо землерийок розлучилося на ділянці занадто багато, і до цього ніхто на проблему не звертав уваги, то без хімічних препаратів, які швидко зменшують чисельність особин, не обійтися. Щоб з ними впоратися, достатньо скористатися будь-якими засобами боротьби з гризунами. Хімічні засоби боротьби продаються або у спеціалізованих магазинах, або у господарських магазинах. Як варіант препарат можна купити в Інтернет-магазині. Ефективними можуть виявитися такі засоби:





  • Лускунчик. Являє густу масу зеленого кольору. Цей засіб знищує таких гризунів, як миші та щури, але може бути використаний і проти землерийок. Речовина розкладається поруч із норами. Якщо приманку буде з'їдено, значить, звірятко загине.


  • Хантер Антигризун. Ця речовина продається у вигляді брикетів, до складу яких входить сир, борошно та інші добавки, які залучають як кротів, так і землерийок. Звірятка гинуть від ядухи.


  • Пацюкова смерть. Від цієї отрути землерийки гинуть досить швидко. Це високотоксичний препарат, що викликає задуху та внутрішню кровотечу. Але його краще використовувати у крайніх випадках.




На замітку! Застосування хімічних препаратів не рекомендовано у ряді випадків. Особливо актуально це тоді, коли є в господарстві коти та собаки, які можуть випадково з'їсти приманку. Адже їх не втримаєш у будинку, і вони гуляють, де хочуть. В результаті вони можуть загинути. Не менш небезпечна хімія і за наявності маленьких дітей, які незнайомі предмети одразу ж тягнуть до рота. Як результат, сильне отруєння і можливе з летальним кінцем.



Відлякувачі



Багатьом відомо про існування електронних ультразвукових відлякувачів, які негативно діють на гризунів, та й не лише на них. Проблема полягає лише в тому, що подібні вироби діють не лише на шкідників, а й на свійських тварин. При цьому багато фахівців вказують на те, що ультразвукові хвилі, за певних умов, негативно впливають і на людину. До того ж звірят, які перебувають у товщі землі, навряд чи вдасться обробити цими пристроями.

Схожі записи

 

         
         
         
         
         
         
         

 

 

 

Час роботи
Пн - Сб: 08:00 - 22:00, Нд: Вихідний
Телефон
Адреса
Львів, вулиця Пластова, 2а
Пошта