Що таке слово «Ролити»
Значення (1): Зробити випадковий вибір чогось. Значення (2): Створити персонажа в грі, випадково вибравши деякі його риси або персонажа цілком.
Приклад тексту:
Походження:
Від англ. вирази Roll the dice - кидати кубик.
Синоніми:
Теги:
Поруч за абеткою:
Чи правильне значення у слова?
Умарумару чан
Аніме про дівчину 16 років, яка має 2 особи.
Літери а, о, у, ы, е роблять попередній приголосний твердим, літери я, е, ю, і, е — м'яким.
Теги
Чи правильне значення у слова?
Боян
#АНТИППЦ БОРЕТЬСЯ ПРОТИ БОРЩОВИКА ВСЕНАРОДНОГО, ІМ'Я ЯКОМУ.
© 2019-2024. Всі опубліковані матеріали мають інформаційний характер і призначені для ознайомлювальних цілей. Їх не можна використовувати як рішення завдань.
При використанні цього сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання файлів cookie відповідно до цього повідомлення щодо цього типу файлів.
Якщо ви не згодні з тим, щоб ми використовували цей тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера або не використовувати сайт.
Що таке ролити (у молодіжному сленгу)?
Часто в молодіжному сленгу звичайні слова набувають нових значень і смислів. Більшість із них стають популярними та активно використовуються серед молодого покоління. Нерідко можна почути і нові терміни, які відбивають інтереси сучасних підлітків. Одним із популярних сленгових слів стало не всім і не відразу зрозуміле «ролити». За деякими даними, воно походить від англійського виразу "Roll the dice", що означає "Кидати кістки/кубик".
Значення слова «ролити» у молодіжному сленгу
У сленгу молоді це слово використовується у трьох значеннях:
1. Ролити - Грати в ролі певного персонажа. Це перше і найпоширеніше значення, що використовується в іграх, де є можливість вибору персонажа. Слово також означає спілкування від імені свого персонажа у грі. Якщо звернутися до етимології, можна помітити, що попередником слова «ролить» є всім відоме слово «роль».
2. Ролити - Опис дій, що виконуються персонажем. Це менш поширене значення, що використовується у письмових рольових іграх.
3. Ролити – робити випадковий (рандомний) вибір із кількох варіантів у ситуації, коли передбачається отримати якусь вигоду.
Нерідко можна почути схожі за звучанням, але такі, що мають різне значення слова «рофлити» і «лолити». Незважаючи на очевидну подібність у написанні та вимові, ці слова не слід плутати. Вони обоє означають «сміятися вголос, захлинаючись», «заливатись реготом». Також варто згадати слово «тролити», яке має на увазі грубе та саркастичне спілкування в мережі. Як ви зрозуміли, незважаючи на схожість у написанні та звучанні, слово «ролить» не має нічого спільного з цими словами.
Ролити в ЛЗ
Перш ніж перейти до цієї фрази, повернімося до значення слова «ролить».
Враховуючи все вищесказане, можна дійти невтішного висновку, що це пропозицію поспілкуватися в особистих повідомленнях від імені певного персонажа. Чи не з групою людей, а з однією людиною. Це передбачає вибір чи створення персонажів, що у грі. Що для цього потрібно зробити? Наприклад, вступити до групи у ВКонтакті. Цікаво, що багатьом захопленим геймерам подобається саме такий вид спілкування.
Ролити у ЛЗ – це спілкування двох людей у соціальних мережах, таких як «ВКонтакті», «Однокласники», Instagram, Telegram тощо.
Дві людини створюють персонажів, визначають їхню зовнішність, характеристики, навички, передісторію та інші аспекти, а потім починають описувати, як вони взаємодіють один з одним, зі сценарієм та іншими аспектами.
Приклади використання слова «ролити»
- Минулого тижня я рол ельфа в мережевій грі.
– Рената вже понад три роки ролить вампіра у серії текстових пригод.
- Я хотів би поролити в рольовій грі наступного тижня, го зі мною?
– Ролити в історичних реконструкціях – це мій улюблений спосіб провести вихідні.
– Цього тижня я роль у новій рольовій грі з друзями.
– Ролити у рольовій грі – це чудовий спосіб розслабитися та відпочити.
Висновок
Слово «Ролити» найчастіше використовується у значенні «відігравати роль». Таку роль може грати будь-хто, але з різним ступенем успіху. Найчастіше це застосовується в текстових рольових іграх, де кожен гравець бере на себе роль певного персонажа та в письмовій формі описує його дії, думки та мовлення. Виходить своєрідна історія, схожа на книгу, але яку пишуть кілька авторів по черзі, взаємодіючи із персонажами, створеними іншими авторами.
[Всього голосів: 1 Рейтинг: 5 ]
Що таке "ролити": походження слова та використання у молодіжному сленгу
Отже, щоб розуміти, навіщо вміти "ролити" і chto takoe rolit в telegram, треба поринути в молодіжний сленговий жаргон. Це поширене у різних сферах, пов'язаних з іграми, мистецтвом.
Російська мова постійно поповнюється новими словами. Багато неологізмів з'являється у молодіжному середовищі. Часто ці слова мають дуже цікаве походження.
Що означає «ролити» у молодіжному сленгу
Цей термін став дуже популярним серед дівчат та молодих людей останнім часом.«Ролити» у молодіжному сленгу має кілька значень:
- "Гра за певного персонажа". У розрахованих на багато користувачів онлайн-іграх, таких як World of Warcraft або Dota 2, гравці мають можливість вибирати персонажів, грати за них. Наприклад, можна набрати багато лайків по ролках за чорного мага, який має могутні заклинання.
- «Дія, що здійснюється персонажем». У Fallout 4 користувачі грають за того, хто вижив у постапокаліптичному світі. Вони можуть створити власного персонажа, вибрати його характеристики, зовнішність, а потім ролити за допомогою нього, завдавати потужних ударів, беручи участь у битвах з мутантами та ін.
- «Здійснювати випадковий вибір серед кількох варіантів».
- «Скрутити самокрутку (косяк) із рослинним наркотиком».
Значення слова залежить від ситуації.
Як з'явилися рольові ігри
Історія рольових ігор налічує вже кілька десятиліть. Їхнє коріння сягає області настільних ігор, де учасники могли вживатися в ролі вигаданих персонажів і вступати у взаємодію з іншими гравцями. До появи текстової рольової гри люди любили настілки. Перший комплект з картою, фігурками та кістками був розроблений у 1947 році та називався «Підземелля та Дракони». Тут гравець вибирав зовнішність, ім'я, здібності та подорожував світом, борючись з іншими персонажами та виконуючи різні місії.
З появою персональних комп'ютерів та ігрових консолей рольові ігри стали доступні для широкої молодіжної аудиторії і продовжували розвиватися як одиночні ігри, де користувачі могли досліджувати віртуальні світи одні, так і ігри, де вони могли грати разом з іншими ролями через інтернет.
Сьогодні ролики є одним із найпопулярніших жанрів в індустрії комп'ютерних відеоігор.Вони продовжують розвиватися та дивувати новими функціями та можливостями. Завдяки рольовим іграм користувачі поринають у захоплюючі історії та віртуально спілкуються з іншими учасниками з усього світу. Перша текстова рольова гра в комп'ютері - Пригода. У ній ролк подорожував печерою, розбирався у певному сюжеті, але в екрані описувалася навколишня обстановка.
Рольова гра часто ґрунтується на історичних подіях та засадах соціального суспільства. В Америці вона знайшла поширення з 1966 року з появою «Товариства творчого анархізму». Там відтворювали історичні події. У штаті Каліфорнія щороку влаштовується реконструкція подій минулих років.
У Росії також відтворюються історичні події у рольових іграх. У Самарі з 1999 року проводиться фестиваль «СамКон» із реконструкцією різних епох. Основна ідея полягає в тому, щоб визначити та використовувати ігровий простір, що відповідає певній історичній епосі. Дівчатка і хлопчики вибирають собі ролі персонажів, що належать до цієї епохи, і вживаються у ролі. У процесі гри вони взаємодіють один з одним і з ігровим світом, що втілює історичну епоху.
Одним із яскравих прикладів виступає реконструкція Середньовіччя. Учасники обирають, створюють костюми лицарів, принцес, магів, купців і вступають у світ середньовічних замків, турнірів, магічних боїв та лицарських романів. Вони можуть розвивати своїх персонажів, прокачувати їхні навички, створювати спілки або вступати в сутички з іншими гравцями. Весь процес насичений елементами історії, культури та звичаїв того часу.
Такі ігри дозволяють учасникам не тільки знайомитися з фактами, що давно минули, але й визначати, чому різні дії відбулися так і не інакше у світі, приймати рішення, засновані на знаннях і розумінні тих часів. Крім того, вони допомагають розвинути комунікативні навички, уміння працювати у команді та вибудовувати стратегію.
Рольова гра за мотивами дитячого садка
Сьогодні рольові ігри проводяться за фільмами, розповідями чи повістями, відтворюються історичні епохи та ін. У ВК є версія гри «Дитячий дім». У ній гравці – вихованці дитячого будинку та потенційні прийомні батьки.
Група називається New Generation. У співтоваристві понад 20 000 гравців. На нього підписані підлітки та дорослі людьми. Деякі користувачі старше 30 років. На сторінці групи зустрічаються такі позначки як «Шукаю старшого брата, сестру, тітку та дядька». У групі гравці створюють дитячі анкети, детально вказують біографію та просять люблячих батьків про допомогу. Деякі бажають бути єдиними дітьми в онлайн сім'ї або бути лише з одним з батьків.
Потенційний батько підбирає дитину та стає усиновлювачем. Далі гравці рольують у СМС чи спільному чаті. Головне – не знати про реальну особу користувача. Гравці майже ніколи не зустрічаються в житті, буває, що знайомляться, ставлять лайки, ролять, дружать і закохуються один в одного.
Приклади використання слова
Використовувати вираз нескладно. Наприклад, можна описувати поняття у наступному контексті:
- Хто піде ролити? Став лайк, пишіть у ЛЗ у ТГ»;
- «Ролитимемо? Вчора ролилили, вийшла цікаво»;
- «Че по ролці, го онлайн у ТГ»;
- «Го рол? Це весело, тут можна вигадати свій світ і поспілкуватися з улюбленими героями»;
- «Ролім за сюжетом, хто не ролюватиме, виключається з чату».
Таке формулювання часто зустрічається у ролок у телеграмах, загальних чатах відеоігор в інтернеті. У світі театру та кіно також використовується це слово: актори повинні вміти ролити, щоб втілювати образ на сцені чи перед камерою. Наприклад: «Відомий актор рол лиходія чи героя у популярному фільмі».
Це вимагає від людини глибокого занурення у роль, уміння передати емоції персонажа.
Отже, щоб розуміти, навіщо вміти "ролити" і chto takoe rolit в telegram, треба поринути в молодіжний сленговий жаргон. Це поширене у різних сферах, пов'язаних з іграми, мистецтвом. Це дає любителям поринути у захоплюючі світи, втілити фантазії у життя.